Тиждень інформатики в ліцеї

Дата: 09.02.2021 14:50

З метою виховання в  здобувачів освіти любові до інформатики та інформаційної культури,   з 01.02 по 05.02.2021 року в ліцеї був цікаво та змістовно організований  Тиждень інформатики.

Учні 1 класу ознайомились з кабінетом інформатики, правилами безпеки під час роботи з  комп’ютерною технікою.

Учні 10,  11 класів  взяли активну участь у Онлайн кросворді “Кросворд “Знавців інформатики”  Результати: Сікаленко А – 92%, Хижняк С – 92%, Пугач Н – 88%, Старинець К – 86%, Кобиш В – 80%.

Учні 9 класу переглянули відеофільм «Ролі в ІТ компанії. Які є професії та перспективні спеціальності.»

Між учнями 5-11 класів був проведений конкурс на кращий кросворд. Результати конкурсу: 1 місце – Сінельник А (4 клас), Салата Я (7 клас), Салата О (5 клас), Дишлюк В (6 клас).

З учнями 2-4 класів був організований конкурс малюнків «Я та інформатика». Результати конкурсу: 1 місце – Канівченко Д (2 клас); 2 місце – Онопрієнко А (4 клас), Шостак Н (4 клас), Замрій Н (2 клас); 3 місце – Дишлюк Д (4 клас), Міщенко У ( 3 клас), Лєщова І (3 клас)