3 грудня - Міжнародний День людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2020 19:46

Час  невпинно біжить вперед.

Збігають хвилини, години, пливуть роки. А ти:

Не плач, коли життя жорстоке

Тобі стежину шле лиху,

Знайдеш щастя синьооке

На вкритім тернами шляху.

Життя – це поле щастя й муки,

Тому до труднощів звикай,

Та головне – безсило руки

Ніколи ти  не опускай.

Соціальне середовище – це суспільство, в якому всі ми живемо, і кожен свій день проводимо в оточенні інших людей. Від того, які стосунки виникають між нами, залежать наші самопочуття, здоров’я, кожного з нас. Немає на світі однакових людей. Навіть близнюки, подібні, як краплинки води, різняться між собою характером, бажаннями, поглядами на життя. Люди відрізняються фізичними даними, розумовим розвитком і здібностями, характерами, смаками, уподобаннями, темпераментом. Але всі вони мають бажання жити, любити, відчувати себе потрібними сім’ї, своєму колективі, суспільстві.

З метою виховання в учнів ліцею толерантного ставлення до людей-інвалідів, доброзичливого відношення, вміння співчувати людині, бажання прийти на допомогу, класні керівники провели різноманітні виховні заходи: Ковтун Л.В. з учнями 5-7 класів організувала виставку малюнків «3 грудня  - Міжнародний День людей з інвалідністю». Винник Н.М., Федоров В.А., Плаксун К.А. з учнями початкових класів провели години спілкування: «Я буду милосердним», «Людина починається з добра», «Всі люди рівні». Листопад О.П. у 5 класі провів виховну годину «3 грудня  - Міжнародний День людей з інвалідністю». З учнями 10, 11 класів – виховні години: «Добро починається з тебе», «Ми – звичайні». З учнями 8 класу була проведена година спілкування «Добро лікує душу». Салата В.І. з учнями 9 класу на виховній годині «Чим можемо допомогти людям з обмеженими можливостями?» обговорила різні ситуації, що трапляються у житті людей. Діти зробили висновки: допомогати морально та фізично людям, які потребують уваги. Класний керівник з учнями 7 класу переглянули фільм про життя та боротьбу Ніка Вуйчіча.