Медвинський ліцей
Медвинська ОТГ, Київської області

Декада безпеки життєдіяльності

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім’ї, «материнська школа» повинна сформувати  перші уявлення про навколишній світ і місце людини в ньому. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на  наше життя і здоров’я.

13:10 04.11.2020

Правила поведінки для учнів під час карантину у зв’язку з епідемією грипу:

1. Намагайся не ходити в гості, не відвідувати громадських місць. 2. Частіше перебувай на свіжому повітрі. 3. Оберігай себе від переохолодження. 4. Частіше провітрюй кімнату. 5. Частіше мий руки з милом. 6. Щоденно їж свіжі овочі (часник, цибулю) й фрукти — вітаміни посилюють захисні сили організму.

21:17 12.10.2020

Дистанційне навчання

Увага! З 12.10.2020 року навчання у Медвинському ліцеї буде проводитися дистанційно. Про  організацію навчання  звертатися до вчителів - предметників  та класного керівника. Перейти до електронних щоденників можна за допомогою банера,  розміщеного на головній сторінці  сайту.

20:37 11.10.2020