A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Медвинський ліцей
Медвинська ОТГ, Київської області

Новини

Дата: від до Скинути

Декада безпеки життєдіяльності

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім’ї, «материнська школа» повинна сформувати  перші уявлення про навколишній світ і місце людини в ньому. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на  наше життя і здоров’я.

13:10 04.11.2020

Правила поведінки для учнів під час карантину у зв’язку з епідемією грипу:

  1. Намагайся не ходити в гості, не відвідувати громадських місць. 2. Частіше перебувай на свіжому повітрі. 3. Оберігай себе від переохолодження. 4. Частіше провітрюй кімнату. 5. Частіше мий руки з милом. 6. Щоденно їж свіжі овочі (часник, цибулю) й фрукти — вітаміни посилюють захисні сили організму.

21:17 12.10.2020

Дистанційне навчання

Увага! З 12.10.2020 року навчання у Медвинському ліцеї буде проводитися дистанційно. Про  організацію навчання  звертатися до вчителів - предметників  та класного керівника. Перейти до електронних щоденників можна за допомогою банера,  розміщеного на головній сторінці  сайту.

20:37 11.10.2020

Міжнародний день миру

   У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

14:53 23.09.2020

День знань

Ось і промайнуло літо! І знову двері нашого ліцею відкрились для наших вихованців. Для будь-якого здобувача освіти День знань, який святкують 1 вересня, дуже значущий. Про цей день потім згадують всі роки, проведені в навчальному закладі. Для першокласників – це перший крок в абсолютно нове для них, незвідане життя, перший навчальний рік, перший урок, перший вчитель. Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

11:22 04.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора