22 січня - особлива дата в історії України.

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель.

11:40 30.01.2024

Урок безпеки

19 грудня працівники Білоцерківського РУ завітали до Медвинського ліцею та провели для учнів урок безпеки.

13:29 21.12.2023

7 грудня – Всесвітній день української хустки, вона є символом життя, пам’яттю роду, його святиня.

З любов та великим задоволенням сьогодні учні та вчителі Мединського ліцею одягли хустини, бо споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Та найголовніше - хустка додавала всім жінкам неповторності та ідентичності! А ми - продовжуємо традиції, цінуємо та любимо красу Української ХУСТКИ.

18:50 10.12.2023