ПОЛОЖЕННЯ

Про академічну доброчесність учасників освітнього процесу Медвинського ліцею Медвинської сільської ради Білоцерківського району Київської області

І. Загальні положення
1.1. Положення про академічну доброчесність Медвинського ліцею (далі - Положення) є внутрішнім підзаконним нормативнимактом, який спрямований на забезпечення якісних освітніх послуг наданихздобувачам освіти, додержання моральних, правових, етичних норм поведінки всіма учасниками освітнього процесу школи.
1.2. Положення розроблено на основі Конституції України, Конвенції ООН «Про права дитини», законів України «Про освіту», «Про запобігання корупції»,«Про авторські та суміжні права», статуту школи, правил внутрішнього розпорядку та інших нормативно-правових актів чинного законодавства України.

ІІ. Принципи, норми етики та забезпечення академічної доброчесності
2.1. Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил , якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та....