A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Медвинський ліцей
Медвинська ТГ, Київської області

Новини

Дата: від до Скинути

25 травня, - День Пам'яті за загиблими жителями с.Медвин в російсько-українській війні, а 23 травня традиційно відзначається День Героїв України.

Напередодні в Медвинському ліцеї пройшла лінійка Пам'яті за загиблими односельцями. Запрошені батьки, дружини, діти, родичі, друзі Героїв згадали своїх небесних ангелів.

13:48 30.05.2024

Щодо небезпеки азартних ігор

З метою забезпечення проведення національної інформаційнороз’яснювальної кампанії щодо небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів попередження та лікування ігрової залежності, контактів закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю, та особливостей функціонування Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх направляємо для застосування в роботі інформаційні матеріали (що додаються) стосовно небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів запобігання ігрової залежності, контактів закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю та інше.

09:24 27.05.2024

Різнокольоровими вишиванками замайорів сьогодні Медвинський ліцей!

Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. А тому знати про існування такої події як День вишиванки повинен кожен українець.

10:46 16.05.2024

"Наша гордість!"

"Наша гордість!"- саме так в Медвинському ліцеї говорять про ученицю 7 класу Катерину Безкоровайну.

13:08 03.05.2024

Триденний тренінг від GoGlobal CUTH UP!

Четверо педагогічних працівників Медвинського ліцею: директор Гончар Н.В., заступник директора з НВР Листопад О. П., вчителі Ковтун О. А , Лянний В М. взяли участь у триденному тренінгу від GoGlobal CUTH UP! Мета якого - підготовка учительства України до реалізації освітньої програми з компенсації освітніх втрат учнів середньої школи.

13:05 03.05.2024

Заняття зі стрільби в 11 класі

Завдання закладу освіти - дбати про всебічний розвиток молодого покоління українців. Тож сьогодні у Медвинському ліцеї пройшли заняття зі стрільби в 11 класі, передбачені програмою вивчення предмету "Захист України".

13:00 03.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора