Проведення Дня відкритих дверей

Дата: 04.04.2024 09:22

Сьогодні, 22 березня, Медвинський ліцей знову привітно розкрив обійми для дев'ятикласників Побережківської та Бранепільської гімназій. Проведення Дня відкритих дверей стало вже доброю традицією, адже вона спонукає до тісної співпраці учнівського та педагогічного колективів, в результаті якої наш навчальний заклад стає відкритим для всіх.

Цього дня гості отримали можливість зустрітися з ровесниками, адміністрацією ліцею, ознайомитися з приміщеннями і територією, відвідати відкриті уроки та ближче познайомитися з навчальним і виховним процесом.

Велике захоплення у присутніх викликала екскурсія до музею, навчальних кабінетів. Сучасне обладнання та інноваційні технології, а також висококваліфіковані педагоги дозволяють проводити навчальні заняття на високому рівні.

Переглянули презентацію про життя ліцею, позакласні заходи та добрі справи, які проводяться в ліцеї.

Наприкінці зустрічі учні відвідали спортивну залу, де відбулась дружня зустріч з волейболу.

Сподіваємося, ліцей зумів запалити цікавість та став мрією для наших майбутніх десятикласників, адже лише невпинне та креативне навчання може бути запорукою успішного вибору майбутньої професії.