13 листопада - Всесвітній день доброти.

Дата: 17.11.2023 10:00

Від щирої душі даруймо доброту одне одному, робіть людей трішечки щасливішими, даруючи їм частинку свого серця.

Учнівське самоврядування Медвинського ліцею ініціювало благодійну акцію "На доброму серці тримається світ". Протягом дня учні ліцею пригощали вчителів та друзів смаколиками, обмінювалися листівками з побажаннями, робили добрі справи одне одному. А ще виявили бажання подарувати теплоту та доброту дитячих сердець людям, які проживають в центрі надання соціальних послуг Медвинської сільської ради. Утримавшись один день, щоб не придбати собі смаколика - і ось на зекономлені кошти придбали потрібну річ людям, які цього потребують.

Це чудова нагода ще раз згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних негараздів і проблем.

Дякуємо всім учням, батькам, вчителям, хто матеріально підтримав цю добру справу.