Дата: 10.11.2023 12:54

Уже традиційно в Медвинському ліцеї активно та цікаво проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 27 жовтня.

Учителі української мови та літератури Салата В. І. та Гончар Н.В. упродовж тижня організовували проведення ряду заходів. Найважливішим - став Міжнародний конкурс імені. П. Яцика серед учнів 3 - 11 класів.

Цікаво пройшли конкурси " Вивчай та люби рідну мову", "Солов'їне шоу", лінгвістична вікторина.

Всі діти активно включились у виготовлення мовних колажів:

1 - 4 кл. - " Я розмовляю, читаю пишу, думаю, співаю українською мовою." 5 - 11 кл " Видатні українські мовознавці".

Хочеться зазначити, що вчитель Сидоренко О. А. також активно працювала з учнями 7 та 8 класів. Учні писали диктант "Квітни, рідне слово", слухали пісні про батьківську мову, брали участь в конкурсі " Говори українською правильно", створювали бутафорію "День української писемності" та дізналися багато цікавих фактів про нашу солов'їну мову.

У шкільній бібліотеці була організована виставка " Солов'їна, барвінкова, Українська рідна мова"

На шкільній лінійці були підведені підсумки.

Грамотами, Подяками були відзначені переможці конкурсу ім. Яцика, та класні колективи, які були найкреативнішими та найактивнішими.

Ми, учні ліцею, закликаємо всіх: любіть, шануйте, розмовляюте - українською!