Триденний тренінг від GoGlobal CUTH UP!

Дата: 03.05.2024 13:05

Четверо педагогічних працівників Медвинського ліцею: директор Гончар Н.В., заступник директора з НВР Листопад О. П., вчителі Ковтун О. А , Лянний В М. взяли участь у триденному тренінгу від GoGlobal CUTH UP! Мета якого - підготовка учительства України до реалізації освітньої програми з компенсації освітніх втрат учнів середньої школи.

З 26 по 28 квітня учасники заходу набували нових знань та практичних навичок, обмінювалися досвідом,

Наступним етапом роботи цієї програми буде її реалізація безпосередньо в Медвинському ліцеї. Враховуючи побажання батьків та учнів, будуть сформовані 3 класи середньої школи (4,6,8) .

Мета: надолуження освітніх втрат з української мови та літератури, англійської мови, історії та математики.

Адміністрація ліцею, педагогічні працівники, батьківська громадськість та учнівство щиро дякують GoGlobal за надану можливість взяти участь у проєкті!!!

Сподіваємося, що у нас все вийде!!!

@GoGlobal