Урок безпеки

Дата: 21.12.2023 13:29

19 грудня працівники Білоцерківського РУ завітали до Медвинського ліцею та провели для учнів урок безпеки.

Під час навчально-виховної бесіди з дітьми ДСНСники поговорили про різноманітні надзвичайні ситуації, причини їх виникнення та шляхи запобігання. Рятувальники наголосили на обов’язковому дотриманні правил пожежної безпеки у побуті, нагадали правила поведінки на льоду та як з користю провести зимові канікули.

Окрему увагу надзвичайники приділили ознайомленню дітей з правилами мінної безпеки, розповіли алгоритм дій під час знаходження підозрілого або вибухонебезпечного предмету та наголосили школярам, що підіймати на вулиці будь-яку знахідку небезпечно. У разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів варто негайно повідомити дорослих.

Наостанок працівники Служби порятунку пригадали з учнями номери екстрених служб та наголосили, що у разі надзвичайних подій необхідно відразу телефонувати за номером 101.