Заходи до Всесвітнього Дня профілактики суїциду
Людське життя – найвищий дар. Воно неповторне й індивідуальне. Людина від природи має певні, притаманні тільки їй обдарування, вона наділена розумом, тому здатна творити свою долю, але для цього потрібно працювати над собою, формувати характер, набувати різноманітні вміння та навички.
З метою формування в учнів поняття про життя як найвищу цінність, усвідомлення впливу здорового способу існування на формування повноцінної особистості, виховання поваги до людей і бережного ставлення до власного життя та здоров’я, 10 вересня практичним психологом Медвинського ліцею Хижняк Н.С. була проведена година спілкування з учнями початкових класів «Життя людини – найвища цінність».
Життя – це дорога, якою кожному призначено пройти. Якою буде вона залежить від самої людини. Пам’ятайте завжди: ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ, БЕРЕЖІТЬ ЙОГО.






