Різнокольоровими вишиванками замайорів сьогодні Медвинський ліцей!

Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. А тому знати про існування такої події як День вишиванки повинен кожен українець.

10:46 16.05.2024

"Наша гордість!"

"Наша гордість!"- саме так в Медвинському ліцеї говорять про ученицю 7 класу Катерину Безкоровайну.

13:08 03.05.2024

Триденний тренінг від GoGlobal CUTH UP!

Четверо педагогічних працівників Медвинського ліцею: директор Гончар Н.В., заступник директора з НВР Листопад О. П., вчителі Ковтун О. А , Лянний В М. взяли участь у триденному тренінгу від GoGlobal CUTH UP! Мета якого - підготовка учительства України до реалізації освітньої програми з компенсації освітніх втрат учнів середньої школи.

13:05 03.05.2024

Заняття зі стрільби в 11 класі

Завдання закладу освіти - дбати про всебічний розвиток молодого покоління українців. Тож сьогодні у Медвинському ліцеї пройшли заняття зі стрільби в 11 класі, передбачені програмою вивчення предмету "Захист України".

13:00 03.05.2024

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 24 квітня у Медвинському ліцеї пройшов День цивільного захисту.

12:09 26.04.2024

09 квітня у смт Володарка пройшов Іll етап районний (зональні ігри) з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Київській області під гаслом "Разом переможемо" Всеукраїнських змагань "Пліч - о- пліч" Всеукраїнської шкільної ліги".

09:17 11.04.2024