Яскраві барви Дня Валентина

Дата: 17.02.2021 12:30

Свято Валентина – неофіційне і не є вихідним днем, проте активно відзначається щорічно. 14 лютого – День, який став одним із найпопулярніших молодіжних свят, адже воно сповнене приємних сюрпризів, неочікуваних миттєвостей. Щороку це свято набуває у Медвинському ліцеї дедалі більшої популярності. Тільки-но починається лютий, як діти розпочинають підготовку атрибутики: сердечка, валентинки, вироби на відповідну тематику, малюнки, плакати.

З метою виховання у здобувачів освіти Медвинського ліцею доброзичливості, поваги і любові до ближніх, виховання розуміння того, що основою кохання є духовність і єдність інтересів, розвитку прагнення дарувати оточуючим настрій, було проведене святкування (з дотриманням вимог головного державного санітарного лікаря України). Піснями, танцями, віршами діти позитив, радість, веселий настрій.