День Соборності України у Медвинському ліцеї

Дата: 25.01.2021 18:45

Соборність – це символ. Символ боротьби за волю та незалежність. Порозуміння між людьми. Це часточка надії і волі у світле майбутнє. 22 січня день, який увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Відзначення цього свята сьогодні важливе , як ніколи. Воно нагадує нам про те, що лише в єдності ми маємо силу, лише разом зможемо подолати всі біди та нещастя, які випали на долю нашого народу.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до України, людської гідності, формування національної свідомості, виховання почуття патріотизму, гордості та поваги за земляків-воїнів АТО, учні Медвинського ліцею виготовили  плакат на патріотичну тематику «Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна». Учні 7-11 класів підготували відео «22 січня – День Соборності України». Класні керівники 1-11 класів провели бесіди (дистанційно) на відповідну тематику.