Веселий початок тижня в ліцеї

В нашому навчальному закладі розпочався Тиждень початкової школи під яскравою назвою "Кольоровий", на якому учні не просто потраплять у незвичайну країну, але й розкриють таємницю кожного кольору.

09:46 03.05.2023

Медвинський ліцей за здоровий спосіб життя!

Здоров'я - це природній стан організму, який характеризується високим потенціалом, що забезпечує гармонійний фізичний, духовний, соціальний розвиток особистості, добре самопочуття, повноцінне життя та довголіття.

09:41 03.05.2023

Дякую, діти, ви неймовірні.

Сьогодні учні Медвинського ліцею представили конкурсні малюнки "Школа моєї мрії" та есеї на тему" Щоб я зробив би, якби став директором ліцею?".

08:31 02.05.2023

Благодійний проєкт Flowers4School

"Квіти для школи” – це чудова можливість повністю змінити зовнішній вигляд шкільного подвір`я, прикрасивши його тюльпанами. Тож запрошуємо жителів громади та небайдужих людей долучитися до проєкту й зробити свій внесок у підтримання емоційного стану діток, щоб попри війну дати їм теплі спогади про шкільні роки. https://florium.esclick.me/IUMzpzVye5Ou

12:28 01.05.2023

День пам'яті Чорнобильської катастрофи

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться в пам'яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

10:49 28.04.2023