Дякую, діти, ви неймовірні.

Сьогодні учні Медвинського ліцею представили конкурсні малюнки "Школа моєї мрії" та есеї на тему" Щоб я зробив би, якби став директором ліцею?".

08:31 02.05.2023

Благодійний проєкт Flowers4School

"Квіти для школи” – це чудова можливість повністю змінити зовнішній вигляд шкільного подвір`я, прикрасивши його тюльпанами. Тож запрошуємо жителів громади та небайдужих людей долучитися до проєкту й зробити свій внесок у підтримання емоційного стану діток, щоб попри війну дати їм теплі спогади про шкільні роки. https://florium.esclick.me/IUMzpzVye5Ou

12:28 01.05.2023

День пам'яті Чорнобильської катастрофи

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться в пам'яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

10:49 28.04.2023

Всесвітній день Землі

Наше довкілля, рідна природа чарує в усі пори року. Ми маємо пишатися тим, що доля подарувала нам це диво - чарівну й неповторну красу.

08:55 25.04.2023

Наший спільний внесок - підтримка для воїнів.

Особливо цінною для наших воїнів,  ангелів-охоронців, є наша увага до них, впевненість у тому, що про них не забули, піклуються, турбуються люди. Лише спільними зусиллями, працею дорослих, стараннями дітей ми можемо перемогти оскаженілих нелюдів. Учні та батьки Медвинського ліцею активно долучилися до акції на підтримку воїнам "Великодній кошик". Діти писали захисникам листи, малювали життєствердні малюнки, виготовляли писанки, збирали благодійну допомогу.Солодощі, речі першої потреби, продукти відправили воїнам.

19:52 15.04.2023

Йде Великдень до нас...

Великдень - світле і добре свято, яке несе з собою Господню ласку, непохитну віру, надію, любов.

19:48 15.04.2023

Малюки в класі безпеки.

В ліцеї активно функціонує клас безпеки, в якому здобувачі освіти вивчають правила мінної, пожежної безпеки, ознайомлюються з алгоритмом дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

19:45 15.04.2023

Медвинський ліцей за здоровий спосіб життя!

Здоров'я - це природній стан організму, який характеризується високим потенціалом, що забезпечує гармонійний фізичний, духовний, соціальний розвиток особистості, добре самопочуття, повноцінне життя та довголіття.

19:40 15.04.2023