День ГЕРОЇВ України

Україна - країна сильних і незламних людей. Країна вільних і хоробрих героїв.

14:00 30.05.2023

Відзначення Дня Європи в ліцеї

З метою ознайомлення дітей з країнами Європи, формування єдиного європейського простору, в навчальному закладі пройшли заходи: години спілкування (онлайн - формат): "Вивчай Європу - змінюй Україну", "Українці в сім'ї європейських народів", вікторини, віртуальні подорожі, виготовлення прапорців Євросоюзу.

10:18 19.05.2023

У День пам'яті та примирення учні ліцею вшанували тих, хто боровся за справедливість та переміг нацизм.

Діти на виховних годинах(онлайн-формат) обговорили ці тяжкі для України часи, виготовили символічні маки, ознайомились із тематичною викладкою літератури, декламували вірші.

10:14 19.05.2023

Акробатика - це краса, гнучкість, баланс!

3 травня відбулися змагання з акробатики, присвячені 55-ти річчю КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького", в яких взяли участь юнаки та дівчата Таращанської, Богуславської та Медвинської громад.

10:12 19.05.2023